Μου αρεσει αλλα τα εχει με μια αλλη:(

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down

Δημοσίευση  Ευγενία-Ζένια στό Τετ 28 Sep - 0:40:06

Εδω και αρκετο καιρο μυ αρεσει ενα αγορι το οποιο ομως εχει κανει σχεση με μια αλλη... Sad .Αυτος λοιπον ειναι 14 και τον λενε Τασο ειναι πολυ ομορφος εχει υψος,εχει ωραιο σωμα,ειναι καλος,κατα καποιο τροπο λιγο ντροπαλος,δεν ειναι και πολυ ανοιχτος ανθρωπος(δηλαδη οταν τον ρωταω κατι ξερω' γω μυ λεει-sorry kiolas alla den exv kai poli ore3i gia na milhsw-ετσι αμεσως του αλλαζω θεμα...Το κακο ομως ειναι πως ειμαστε στο ιδιο σχολειο οποτε και αναγκαστικα τον βλεπω και μυ προκαλει κατι ανεξηγητο και τελος τα εχει με μια ΦΑΛΑΙΝΑ η οποια με εστειλε στο διαολο και πηγε και εγραψε στον τοιχο του καμια 15 φορες ΜΟΝΟ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ!!!Ελεος δηλαδη δεν ειναι πως ζηλευω καλα ειναι και αυτο αλλα τοσο κακια!!!Παιδια πειτε μου τι να κανω για να της τον παρω!!! love fg fg fg

Ευγενία-Ζένια
Noob
Noob

Αριθμός μηνυμάτων: 7
Ημερομηνία εγγραφής: 28/09/2011

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Επιστροφή στην κορυφή Go down

Απ: Μου αρεσει αλλα τα εχει με μια αλλη:(

Δημοσίευση  *~Stasa~* στό Τετ 28 Sep - 15:05:04

δυσκολα τα πραγματα...Ισως θα επρεπε να προσπαθισεις να τον εντυπωσιασεις καπως...!
π.χ να δεις πιο ειναι το αγαπημενο του χομπι και τοτε προσπαθισε να ταυτιστεις με αυτο..!
Καπως δυσκολο μεν αλλα αποτελεσματικο δε!
Ετσι θα βρισκεις την ευκαιρια να κανετε μαζι κατι...ή αν σου φαινετε υπερβολικα δυσκολο μπορεις να του ζητησεις και καλα μια βοηθεια σε καποιο μαθημα
σε καποιο μαθημα που εκεινος ειναι παρα πολυ καλος! ΚΑΙ ΑΝ δεις την φαλαινα να τα "περνει" στο κρανιο...παιξ'το και καλα οτι εσυ μονο μια βοηθεια ηθελες επειδη ξερεις οτι ειναι πολυ καλος σε αυτο..και πες του Τασου να το υποστιριξει λιγο αυτο που λες γτ ειναι αληθεια!
Δεν ξερω αν σε καλυψα..αν εχεις κι αλλη απορεια πες μου! cyclops Smile

*~Stasa~*
Πρόσφατη εδώ
Πρόσφατη εδώ

Αριθμός μηνυμάτων: 44
Ημερομηνία εγγραφής: 24/09/2011

παρεπιπτωντος

Δημοσίευση  *~Stasa~* στό Τετ 28 Sep - 15:10:32

9α δεις ενα 8εμα που λεει Help!! ti na kanw (καπως ετσι)
μπες και σχολιασε αν γινετε Smile)

*~Stasa~*
Πρόσφατη εδώ
Πρόσφατη εδώ

Δημοσίευση  Ευγενία-Ζένια στό Τετ 28 Sep - 20:37:20

Σε εφαχαριστω ~Stasa~ αυτο που μου συμβουλεψες να κανω ειναι πολυ καλο και μυ αρεσε παρα πολυ...αλλα το προβλημα ειναι πως ο Τασος δεν ειναι και πολυ ανοιχτος ανθρωπος δηλαδη χθες που του μιλησα στο fb και τον ρωτουσα διαφορα μυ ελεγε πως βαριεται να μιλαει...Μετα απο λιγο ομως του ειπα-να σου πω αν σε ρωτησω κατι αυριο στο σχολειο θα μυ απαντησεις η παλι δεν εχω ορεξη θα μυ πεις???-και μυ λεει-δεν ξερω απο κοντα δεν βαριεμαι να μιλαω δηλαδη να σε βλεπω και να με βλεπεις.Και κατι πολυ κακο που εκανα ειναι οτι του ειπα το καλοκαιρι πως μυ αρεσει Crying or Very sad Και αυτη η φαλαινα μια μερα μυ ειπε-θα σε παρει ο διαολος-εκεινη την στιγμη ηθελα να της πω τιποτα αλλα εχε χαρη που με κρατησε η υπομονη μυ μεχρι να μυ το ξαναπει και απο τοτε εχει κανει λικε σε ενα βιντεο μυ και κατι αλλες βλακειες...Αυτην την λενε Θεωδορα και ειναι μεγαλη φαλαινα απορω πως μπορει και την παιρνει ο Τασος στα πατακια ελοοος!Παντως ~Stasa~ αυτο που με συμβουλεψες θα το εφαρμοσω απο αυριο κιολας!!!

Ευγενία-Ζένια
Noob
Noob

Δημοσίευση  *~Stasa~* στό Πεμ 29 Sep - 16:14:40

Δεν κανει τιποτα! Εγω να βοηθησω θελω! Smile
παρεπιπτονως..νομιζω πως ο Τασος δεν ειμαι και τοσο σιγουρη οτι σε γουσταρει...γιατι αλλιως δεν θα βαριοταν να σου μιλησει...
αλλα υπαρχουν και αγορια που το κανουν αθελα τους...!
Και κατι ακομα δεν επρεπε να το πεις το καλοκαιρι αυτο.. Idea ηταν λαθος...ισως και γι αυτο βαριεται γτ μπορει να νοιωθει καπως αβολα..λογο στο οτι εχει κοπελα..!
Τι να σου πω.. Razz Για πες εφαρμοσες αυτο που σου ειπα? Razz

*~Stasa~*
Πρόσφατη εδώ
Πρόσφατη εδώ

Δημοσίευση  Ευγενία-Ζένια στό Πεμ 29 Sep - 20:40:48

Ουτε εγω νμζ πως με γουσταρει απλως δεν μιλαει και πολυ διοτι δεν ειναι και παρα πολυ κοινωνικος ανθρωπος δεν λεω πως αυτο ειναι κακο απλως μιλαει πολυ οχι μεσω chat αλλα απο κοντα!Οσο για το οτι του ειπα αυτο το καλοκαιρι πως μυ αρεσει με αναγκασε να του το πω γιατι αν δεν του το ελεγα θα με εκανε delete απο το fb..δεν ειχα αλλη επιλογη απο το να του το πω λαθος μυ τι να κανω δεν μπορω να γυρισω τον χρονο πισω μπορω ομως να το διορθωσω!Αλλα το θεμα ειναι πως???Το οτι νιωθει αβολα το νμζ και εγω το καταλαβα γιατι την πρωτη ημερα που του μιλησα οταν δηλαδη τον εκανα add δεν με δεχτηκε και ετσι του εστειλα μυνημα-να σου πω τα αιτηματα φιλιας τα δεχεσαι η τα βαζεις στην ακρη???-και ετσι αρχισαμε μεγαλη συζητηση...την επομενη ημερα που τον ειδα να πηγαινει καπου με το ποδηλατο του(και με ειδε και εκεινος δεν μου ειπε ουτε ενα γεια..)Ειμαι σιγουρι πως νιωθει αβολα γιατι μερικες φορες οταν τον κοιταω στα ματια στο σχολειο με κοιταει και εκεινος και γυρναει και φευγει!Επισης την πρωτη ημερα που του μιλησα εμαθε που μενω,την μαρκα και το χρωμα του αυτοκινητου μου,τι σκυλο εχω πως λενε την μανα μυ και τον πατερα μυ και κατι αλλα επειτα τον ρωτησα πως τα βρηκε ολα αυτα και ακομα να φανταστεις πως δεν μυ εχει απαντησει του λεω ειναι κατι κακο μου λεει οχι γιατι δεν μυ λες καλε του λεω γιατι ετσι μην φοβασαι δεν ειναι τιποτα κακο!!!Σημερα λοιπον που ειχαμε πρωτη ωρα γυμναστικη ευχομουν να μην εχουμε μαζι τους(γιατι το σχολειο ειναι μικρο για αυτο κανουμε μαζι με αλλα τμηματα γυμναστικη)και μολις πηγα να παρω το απουσιολογιο βλεπω το τμημα του και λεω ωχχχ...παει την εκατσα αχ τι θα κανω Θεε μυ!Ολη την ωρα με κοιταζε ενω καθοτανε απο την αλλη μερια του γηπεδου και στο τελος οταν η κυρια μας ειπε τι θα παιξουμε μπασκετ η βολευ εγω διαλεξα μπασκετ και ο Τασος ειχα διαλεξει μπασκετ αλλα εγω δεν το πηρα χαμπαρι!Και λοιπον επειδη τα αγορια αποφασισαν να παιξουν μπαλα λεει ο κυριος Γυμναστης του Τασου λοιπον τα αγορια μπαλα τα κοριτσια μπασκετ και λοιπον εκει που πηγαινα να διαλεξω ομαδα ενω περπαταω μυ δινει στα χερια ο Τασος την μπαλα και με ΚΟΙΤΑΕΙ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ!παιδια τρελαθηκα η κολλητη μυ που ηταν διπλα μυ μυ λεει Ευγενια το ειδες και αν το ειδα λεει!!Ενω επαιζα μπασκετ και αυτος μπαλα εριχνε καμια κρυφη ματια στο τι κανω αλλα εγω τον εβλεπα και για αυτο μυ αρεσε εκεινη η στιγμη πωπω τελεια!!Επειτα στο διαλειμμα μυ λεει η κολλητη μυ παμε για νερο και της λεω και δεν παμε και ενω εφτασα στις βρυσες ερχοταν και εκεινος με το που πηγα να πιω εφυγε και με κοιταξε παλι!!Αχ τι να κανω???Help me

Ευγενία-Ζένια
Noob
Noob

Δημοσίευση  *~Stasa~* στό Παρ 30 Sep - 15:12:11

Ξερεις κατι??
Μου δινεις το φβ σου να μιλαμε και απο εκει καλυτερα..αν δν θελεις δεν με πειραζει απλα γτ απο δω μιλαμε μερα παρα μερα και ειναι δυσκολη συννενοηση!
Τεσπα συνεχιζουμεε..ΤΡΕΛΗ κατασταση!!! πραγματικα εχω ταυτιστει τωρα με αυτα που λες..εχω μπει τοσο πολυ στην θεση σου που τρελενομαιιι Razz
Ειναι πραγματικα πολυ δυσκολη κατασταση...Στη θεση σου...δεν ειμαι σιγουρη τι ακριβως θα μπορουσα να κανω..!
Ισως μπορει να τον αφηνα λιγακι..αλλα θα τον κοιτουσα συνεχεια οταν περνουσα απο μπροστα του ή τον εβλεπα απο μακρυα..!
Και εκει θα εβλεπα αν με εβλεπε και εκεινος! Αυτο το να σε κοιταει εντονα ειναι πολυ πολυ πολυ καλο!
Αχχ..δεν ξερω..! Πιστευω αυτο το λιγο αρχικα να σε βοηθησε Razz
Ξερεις το θεμα ειναι πως το δικο μου αγορι ειναι αθηνα και εγω στην κεα-τζια(νησι) και να ηθελα π.χ πριν τα φτιαξουμε να τον φλερταρω στο σχολειο δεν μπορουσα.. ΟΛΑ μεσω τηλεφωνου γινοντουσταν! Μεχρι που συναντηθηκαμε! Razz

*~Stasa~*
Πρόσφατη εδώ
Πρόσφατη εδώ

Δημοσίευση  Ευγενία-Ζένια στό Παρ 30 Sep - 17:46:27

Λοιπον το φβ μυ ειναι---->Ευγενία Ζερνοβίχ (Ευζενια χαοχαοχαχαχαχ)<----ολο αυτο..!
Σημερα λοιπον το πρωι ηρθα εγω πρωτη και μετα απο 5 λεπτα ηρθε ο Τασος ε και λοιπον επειδη εχει ενα ποδηλατο και μενει λιλο μακρια ερχεται με εκεινο (κανα 5 στενα μακρια απο το σχολειο μενει)και την ωρα που πηγε να το αλυσοδεσει με κοιταξε και μου το ειπε η κολλητη μου με νοημα βεβαια και εγω το ειδα αλλα με μια κρυφη ματια!το εδεσε και πηγε στους φιλους του...Επειτα στο πρωτο διαλειμμα κραταγε την τσαμτα του και ενα βιβλιο9υποθετικα θα εγραφαν κατι αλλα δεν ξερω τι)Τεσπα ενω περναγα για να παω με την κολλητη μου στις μπασκετες εκεινος καθοταν ακριβως απεναντι μας και ενω μιλαγαμε με την κολλητη μου ειχε το στειλω στο στομα και με κοιταζε για αρκετη ωρα φυσικα και εγω τον κοιταζα συνεχεια αλλα μετα τον φωναξε μια φιλι του(γκρρρ Twisted Evil )και ετσι εφυγε πισω απο το σχολειο...Μετα το 3 διαλειμμα ενω περπαταγε στον διαδρομο κοιταξε μεσα στην ταξη μου ενω εγω τραβαγα μια ουρα(το τσαντακι ενος συμμαθητη μου)...την προτελευταια ωρα ενω καναμε μαθημα μας λεει η κυρια παω λιγο στο γραφειο και μην γυρισω και δω κανεναν να φωναζει η να μιλαει!Και λοιπον οταν εφυγε η κυρια εγω νμζ πως ο Τασος ειχε γυμναστικη και ετσι σηκωθηκα να δω απο το παραθυρο και εκει που παω να δω περναει εκεινος απο τον διαδρομο με κοιταει περπατωντας πιο αργα διοτι ετρεχε και φευγει τρελαθηκα...!Γιατι αραγε συνεχεια με κοιταει μηπως με παρακολουθει γιατι η κολλητη μου πριν απο καμια εβδομαδα τον ειχε δει να περναει αρκετες φορες μπροστα απο το σπιτι μου και κοιτουσε συνεχως την εισοδο...! think :confs: :confs: :confs:

Ευγενία-Ζένια
Noob
Noob

Δημοσίευση  *~Stasa~* στό Παρ 30 Sep - 21:26:02

Τελικα Ευγενια μου..παιζει και να σε γουσταρει ο Τασουλης μας!! Suspect Laughing
Το να σε κοιταει συνεχεια σαν να σε "παρακολουθει" ειναι...τελειο!!! What a Face

*~Stasa~*
Πρόσφατη εδώ
Πρόσφατη εδώ

Δημοσίευση  korinapap στό Σαβ 1 Oct - 21:42:12

geia sou eugenia !!!!!! Razz

korinapap
Noob
Noob

Αριθμός μηνυμάτων: 1
Ημερομηνία εγγραφής: 01/10/2011

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

- Similar topics

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης